Anasayfa » Oda Özellikleri

DORMİ Öğrenci Kompleksi Oda Özellikleri

 

DORMİ'de odalar azami iki kişilik olarak düşünülmüştür. 

Odalar büyüklüklerine, tiplerine ve balkon gibi extra özelliklerine göre fiyatlandırılmıştır.

Bir veya iki kişilik Suit Odalar, Süper Lüks Odalar ve Süper Odalar mevcuttur.

 

* Eksiksiz Donanım:

Odanızda buzdolabı, ocak, aspiratör, televizyon, çalışma grubu (çalışma masası ve sandalyesi), oturma grubu, elbise dolabı ve komodin, hatta ortopedik şilteli yatağınızdaki uyku setine kadar her ayrıntı sizin rahatınız için düşünülüp tasarlandı. 

 

* Her Odada Telefon:

Cep telefonunuza bağımlı kalmayın... Odanıza girdiğiniz andan itibaren oda telefonunuz lokal kullanımınıza ve dışarıdan yapılacak tüm aramaların bağlantısına hazır.

 

* Bağımsız Klima:

Odanızda yalnızca sizin kullanımınız için ayrılmış özel klimanızla kendi sıcaklık konforunuzu kendiniz yaratabilirsiniz.

 

* Bağımsız Sıcak Su:

Elektrik şohbeni kullanılarak bağımısız olarak tasarlanmış sıcak su sistemi ile, her odanın sıcak suyu kendi deposunda tutuluyor.

 

* Hızlı İnternet Hizmeti:

Sürekli hızlı ve ücretsiz internet erişimi ile dünyayla bağlantınız asla kopmuyor.

 

* Kaliteli TV Yayını:

Her odada mevcut televizyonlar ile yerel kanallar haricinde uydu yayınını da DORMİ sizin için odalarınıza kadar getiriyor. Üstelik ücretsiz...

 

* Bağımsız Geniş Mutfak:

Tüm mutfak ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde tasarlanmış ve döşenmiş olan ve en önemlisi yalnızca sizin kullanımınız için ayrılan dahili mutfağınız ile evinizdeki konforu aramayacaksınız.

 

* Bağımsız Banyo:

Her odada, içinde standart WC ekipmanlarının haricinde 120cm'lik geniş duş teknesi de bulunan bağımsız banyolarımız bulunmaktadır.

 

* Çalışma Köşesi:

Her odada kişiye özel hazırlanmış olan çalışma köşesinde çalışma masasından, sandalyeye, kitap rafından masa lambasına kadarher ayrıntıyı DORMİ sizin için düşündü...

 

* Oturma Grubu:

Her oda için ayrı ayrı tasarlanmış olan oturma grupları ile gerek sizin gerekse misafirlerinizin konforu garanti...

Ayrıca gözü yormayan soft ışıklı ve düşük sarfiyatlı aydınlatma sistemi de yine sizlerin rahatı için düşünülmüş küçükbir ayrıntıdır.

 

* Duman Dedektörü:

Her odada "MERKEZİ YANGIN SİSTEMİ"ne bağlı duman dedektörleri bulunmaktadır.

 

Kısacası DORMİ'de her ayrıntı sizin rahat etmeniz için düşünüldü... DORMİ'ye gelirken size kalan tek şey ise bavulunuzu alıp gelmek...

Oda Görüntüleri için tıklayınız>>
Bookmark and Share